Egy menekülés történetét hozom el nektek, de nem lesz boldog, cserébe a jelenlegi viselkedésünket tekintve egy lehetséges scenario.
Egy menekülés történetét hozom el nektek, de nem lesz boldog, cserébe a jelenlegi viselkedésünket tekintve egy lehetséges scenario.
Japán szigetország lévén két komoly problémával néz szembe szembe vér területen, és kivételesen nem vámpírok okozzák. A csökkenő és az elöregedő társadalmuk kevesebb vérdonorhoz vezetnek, mely kimondottan vészhelyzetben mindent IS megnehezít. De a Nara Orvosi Egyetem kutatói most változtatni szeretnének a helyzeten.
Már panaszkodtam többször is arról, hogy a backrooms mint jelenség hogy felhígult feleselgesen és bután humoros elemekkel. És mit ad isten a legutóbbi backrooms poszt után kaptam egy fülest egy másik megközelítéssel operáló sorozatról.
Az univerzum tele van vagy tele lehet furcsaságokkal. Például ma kiderült számomra, hogy a cápák mennyi mindennél idősebbek, vagy hogy a tudósok szerint létezhet egy olyan halmazállapotú anyag, melyet nukleáris tésztának hívnak. Nem egyik esetben sem dadogtam.
Fura, hogy ugyan az a tulaj, de az Alien franchise épp a földbe áll a hülyébbnél-hülyébb részekkel (melynek legutolsó installációjáról itt írtam), addig úgy tűnik, hogy a Predator pedig most kezd feléledni és végre megadják nekünk azt amiért régóta sírunk. Íme a Predator: Vadászok vadásza antológia animáció.
Ahogyan a hightech sci-fi háborúknak megvannak a maga szépségei, de ugyan ilyen érdekes számomra az amikor nem csili-vili antigrav tecchel, hanem F-1 hajtúművekkel szerelt monstrumokkal állunk neki egymást verni. Ennek örömére hozok egy pár perc es videókból álló szériát, mely valami hasonlót dolgoz fel.
Az első rész elképesztő sikere után azonnal kalapoztak is egyet a folytatásra ami sikeres is lett, három hónapja (jól elszaladt az idő) pedig megjelent a MechWest második epizódja, mely pontosan ugyan annyira tündéri, mint az őt megelőző.
Nem, nem az a kérdés, hogyan lesz ólomból cukor, hanem az, hogy miként változtatnak egy számunkra közismerten szilárd és nehéz anyagot valami olyasmiévé, amit a Nagy Hadronütköztetőben (továbbiakban LHC) lehet egymásnak csapdosni.
Nagyon régóta várunk a Kung Fury 2-re és úgy tűnik, lehet meg sem kapjuk. Pedig már kész van, csak a VFX hiányzik. Pontosabban 10 millió dollár a VFX-hez, melyet a befektetőjük nem hajlandó kifizetni.
Negyedjére küldik ringbe a szerelmet, a halált és a robotokat, és én harmadjára ülök úgy neki, hogy abban reménykedek, hogy visszaadja az első évad izgalmát. Ez is azért felemás lett.